Elsa Metal Mak.Hırd.İnş.Mlz San. ve Tic. A.Ş.

Elsa Metal Hırdavat olarak geleceğe umutla bakan ve çalışmaktan yılmayan şirketimiz bugün ki konumuna koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün anlayışıyla gelmiştir.  Uzun yıllar gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında beğeniyle kullanılan ürünler sunan  firmamız toptan ve parakende hırdavat malzemeleri satışı yapmaktadır. Hırdavat sektörünün nabzını tutmakta ve her geçen gün ürün çeşitlerini artırmaktadır. Toptan ve Perakende mağazacılıkta 10.000’e varan çeşitle hizmet vermeye devam etmektedir. Bu geniş ürün yelpazesinde dünyaca ünlü markaları bulunmaktadır.

Elsa Metal Hırdavat müşterilerimizin ihtiyacı olan her türlü ürünü gelişen teknolojinin sağladığı en son yeniliklerle uluslararası standartlarda belirlenen özelliklere sahip olacak şekilde zamanında ve uygun koşullarda temin etmeyi kendine görev olarak üstlenmiştir.

Elsa Metal Hırdavat Karşılıklı güven ilkesine bağlı olarak müşterilerimiz ile olan iyi ilişkileri geliştirmek için kendine aşağıdaki kalite politikasını tüm personeli ile benimsemiştir. Bizimle çalışmayı seçtiğiniz için siz değerli müşterilerimize teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz.

Elsa Metal Hırdavat diyor ki

Türkiye’de hırdavat sektörünün gelişmeye başladığı ilk yıllardan bu yana bir çok dünya markasının ithalatını gerçekleştiren ELSA METAL HIRDAVAT; memnuniyet, güven ve hizmet odaklı duruşuyla kısa zamanda sektörde adını duyurmuş, piyasanın aranan isimlerinden biri olmayı başarmıştır.

Misyonumuz

Doğrudan ve şeffaf bir iletişime, çalışanların yeteneklerine, yetkilendirmenin önemine inanan, onlara inisiyatif kullandıran ve buna uygun iş ortamını oluşturan; temel değerlerimiz doğrultusunda; çalışanlarına ve müşterilerine iş ahlakı, dürüstlük, kalite ve çözümcü anlayışından taviz vermeyen bir kuruluş olarak pazarda tercih edilen iş ortağı olmaktır.

Vizyonumuz

Yenilikçi ve yaratıcı çözümleri ile müşterilerimize, hissedarlarımıza, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler vererek, çevreci anlayışla dünya standartlarında ürünlere satara, pazarda lider olmaktır.